środa, 20 maja 2009

Wielki wyścig trójkiPoznajcie Kasię. Kasia studiuje fizykę we Wrocławiu i jest najbardziej pozytywnie zakręconą osobą na świecie. Jak się okazuje, możemy pomóc jej spełnić marzenie. Reszty póki co nie mogę napisać. Słuchajcie jutro trójki o 9 rano.

UPDATE: Oczywiście chodzi o konkurs wielki wyścig. Kasia będzie mówić o 10:20. Głosowanie przebiega smsowo, ale numerek Kasi podadzą dopiero wtedy, kiedy się pojawi na antenie.

UPDATE2: Już wiem, sms na numer 7360 z imieniem "Katarzyna" (od piątku "wwKatarzyna" - patrz UPDATE4).

UPDATE3: http://www.polskieradio.pl/trojka/wielkiwyscig/

UPDATE4: od piątku tekst smsa ma brzmieć "wwKatarzyna". Myślę że jeśli ktoś wysłał po prostu "Katarzyna" to też przejdzie. Prawdopodobnie chcą odróżnić głosy z tego konkursu, bo używają numeru również do innych gier.

UPDATE5: To ja jeszcze podziękuję ludziom, którzy zaangażowali się w akcję. Dzięki Stefanie i Borze. Wyniki już za 4 dni...

UPDATE6: Kasia się dostała!


polskieradio.pl/trojka/wielkiwyscig:
Wielki Wyścig to doroczna akcja Radiowej Trójki. W tym roku odbędzie się jej szósta edycja. Do Wielkiego Wyścigu zgłaszają się słuchacze wysyłając smsa. Następnie wyłanianych jest sześciu półfinalistów, którzy prezentują się na antenie w audycji Tu Baron. Słuchacze głosują na tych uczestników, których prezentacje wydały się dla nich najciekawsze. Trzy osoby, które uzyskają największą liczbę głosów zostają finalistami Wielkiego Wyścigu. Finaliści udają się w zagadkowe miejsce, gdzieś w Europie. Ich celem jest jak najszybsze dotarcie z miejsca startu do Siedziby Radiowej Trójki. Po drodze uczestnicy muszą wykonać zadania, a podróżować mogą jedynie niepłatnymi środkami transportu

2 komentarze:

  1. znaczy, że przez nią się nie dostałam ja, co?:)

    OdpowiedzUsuń
  2. eeee, to napewno nie przeze mnie!założę się,że to przez Łukasza! ;)
    Pozdrawiam,
    Kasiaa

    OdpowiedzUsuń